Kontaktujte nás

Tel.: (+421) 0950 474 818

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 49,99€
 • Detské interaktívne hopsadlo

Detské interaktívne hopsadlo

 • Kód produktu: 3979
 • Dostupnosť: Na externom sklade
79.99€ Bez DPH: 66.66€

Vrátenie tovaru do 14 dní

Garancia spokojnosti

100% bezpečný nákup

Táto úžasná hračka určite poteší každého rodiča a najmä batoľa! Produkt bol vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú dlhodobé používanie a bezpečnosť detí.

Má silné pramene, ktoré udržia dieťa aj pri intenzívnom skákaní. Vďaka tomu, že skokan je vybavený špeciálnou 360-stupňovou otočnou sedačkou, môže dieťa bez problémov dosiahnuť akúkoľvek hračku.

Farebné hračky umiestnené na paneli povzbudia dieťatko k uchopeniu, stlačeniu, hrkotu a otáčaniu. Vďaka nim sa dieťa môže učiť tvarom a farbám a rozvíjať svoje zmysly. 

Okrem toho má prepojka svetelné a zvukové efekty, vďaka ktorým bude zábava zábavnejšia a umožní vám preskúmať svet hudby.

MULTIFUNKČNÁ - táto nezvyčajná hračka kombinuje okrem iného mnoho funkcií: vysoká stolička, vzdelávací stôl a skokan. Je plná živých, pútavých farieb. Jeho stabilná konštrukcia a špeciálne pramene znamenajú, že dieťa, ktoré je v ňom umiestnené, môže skákať bez toho, aby presiahlo oblasť vzdelávacieho stola, čo zaisťuje jeho bezpečnosť pri hre. 

Veľa zaujímavých hračiek - na malom stole pripevnenom k ​​jumperu je veľa rôznych hračiek, ktoré určite zaujmú každé dieťa svojimi rôznymi tvarmi a farbami. 

K dispozícii sú: malé orgány so zvukovými efektmi, gumené zvieracie figúrky, ktoré sa dajú otáčať, rôzne druhy hrkál, gombíky a mini pult, na ktorých môžete posúvať malé kocky v rôznych tvaroch.

ÚDAJE

 • vek: 4m +
 • rozmery (dĺžka / šírka / výška): 80/80/88 cm
 • hmotnosť: 5,9 kg
 • hmotnosť balenia: 6,9 kg

  Napísať recenziu

  Poznámka: HTML nie je preložené!
                 

  © KopecDarčekov.sk, NajReklama.sktvorba eshopov